Images
T
O
K
G
Ö
N
Ü
L

Hakkımızda

Tokgönül Hukuk & Danışmanlık Bürosu


Tokgönül Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde mevcut özel ve tüzel kişilere Hukuki danışmanlık ve Avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk Bürosunun temel çalışma prensibi, danışan ve müvekkillerine profesyonel ve yüksek kalitede hukuk hizmeti vermektir. Bu doğrultuda Avukatlık ve Hukuki danışmanlık hizmetlerini sunarken mevcut ihtilafları çözmenin ötesinde, gerçekleşmesi muhtemel ihtilafların oluşumunu engellemeyi amaçlamaktadır.

Tokgönül Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurumsal ve bireysel danışan ve müvekkillerine Hukuksal hizmet verirken hızlı ve sonuç odaklı çözüm stratejisi ile hizmet vermektedir. Müvekkil ve vekil arasındaki ilişki kuşkusuz ki güven esasına dayanmaktadır. Müvekkilin sorununa en etkili çözüm stratejisi ile, ortaya çıkması muhtemel Hukuksal problemleri henüz doğmadan çözüme kavuşturmak, ya da mevcut problemleri zamanı doğru kullanarak, doğru müdahalelerle çözümlemek prensibi ile çalışmaktadır.

Avukat Burcu Tokgönül Hakkında


Tokgönül Hukuk&Danışmanlık Bürosu kurucu Avukatlarından Burcu Tokgönül 2007 yılında Hukuk Fakültesinden (LL.B) mezun olmuş, Galatasaray Üniversite’sinde Avrupa Birliği Hukuku Eğitim programına katılmış ve Ekonomi Hukuku (Business Law) Alanında yüksek Lisans Eğitimini (LL.M) tamamlamıştır.

İstanbul Barosu Avukatı olup, İstanbul Barosu Medya Komisyonu yürütme kurulu Üyeliği, Uluslararası Hukukçular Derneği (Uhder) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Kadın Hakları Aktivisti olan Burcu Tokgönül, bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış olup, Umut Evleri Kadın Koordinasyon merkezleri sosyal sorumluluk projesinde gönüllü Avukat olarak Danışmanlık yapmıştır.Eğitimler, Seminerler ve Sertifika Programları
Ticaret & Şirketler Hukuku

TOKGÖNÜL Hukuk Bürosu, Türk Ticaret Kanunu’nda sermaye şirketleri olan Anonim, Limited ve ayrıca gerçek şirketlere Avukatlık, hukuksal destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sözleşmeler Hukuku

Tokgönül Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu hukuki ilişkinin yapısına uygun sözleşmeler hazırlamakta, sözleşmelerden kaynaklanan hak ve yükümlülükler hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve sorunlarla karşılaşıldığında çözüm üretmektedir.

İş Hukuku

Tokgönül Hukuk Bürosu; İş hukuku alanında, gerek bireysel, gerekse tüzel kişiliği haiz yada kurumsal müvekkillerine tedbir amaçlı, önleyici destek ve danışmanlık hizmeti vermekle birlikte, İş hukukundan doğan birtakım uyuşmazlıklar yaşanması durumunda uyuşmazlıkların çözümü sürecinde de hizmet vermektedir.

Aile Hukuku

Tokgönül Hukuk Bürosu; Aile hukuku alanında, Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Davaları ( Bunlara Bağlı Velayet, Nafaka, Tazminat, Mal Paylaşımına İlişkin İstemler, Şahsi münasebet tesisine ilişkin davalar, talepler ), Ailenin Korunmasına ilişkin Davalar....

Hızlı Destek Alın

İletişim formu direkt olarak uzman avukatlarımız tarafından okunarak cevaplanmaktadır.

Whatsapp